2019 кращий параметр-продуктивність відеокарти

Гра критеріїв на різних резолюціях і якість налаштування

Гра критеріїв на різних резолюціях і якість налаштування

У нас є складні алгоритми, які були ретельно розроблені для виробництва 90% точні оцінки продуктивності ігор на основі аналізу більш 70 000 тестів тестів. Наші результати тестів вимірюється agains користувач бажаний ігрової резолюції та налаштування якості гри. У той час як інші сайти тестів завжди виміряти на ультра якість, ми надаємо 4 параметри якості-ультра, високий, середній, низький-щоб допомогти вам відкрити для себе приховану вартість вашої графічної карти в різних налаштуваннях.

Розширений розрахунок вузьким місцем

Розширений розрахунок вузьким місцем

Наша вузьким місцем виявлення механізм заснований на реальних випробуваннях на ПРОЦЕСОРІ протягом більше 10 років і аналіз поточних критеріїв, що є багато поколінь ПРОЦЕСОРІВ, щоб допомогти вам знайти краще значення з точки зору витрат-vs-продуктивність у вашому ПРОЦЕСОРІ вибір, який буде поєднуватися з вашого GPU. З більш ніж 500 популярних ПРОЦЕСОРІВ за останні 10 років, ви неодмінно знайдете точні вигоди або втрати впливу у вашому ПРОЦЕСОРІ і GPU комбінації.

Критерії в кадрах в секунду, період.

Критерії в кадрах в секунду, період.

Ми завжди шукати продуктивності в кадрах в секунду, а не TFLOPS або GB/s або інші специфікації теоретичні цифри, які не мають сенсу для гравця. Все це шоу в кадрах в секунду, навіть процесор впливу на продуктивність, щоб допомогти вам побачити реалістичні критерії і краще вирішити на наступному оновленні GPU.

Всі разом: повне фото

Всі разом: повне фото

Ціни, вимоги до влади, теплові рівні, рівень шуму, продуктивність в 1080p, 1440p, і 4K, CPU вузьким місцем, і параметри гри якість всіх факторів, які впливають на рішення, і ми гарантуємо, що вся ця інформація під рукою і надати ваші з нашими Рекомендації. Наш порівняння інструмент є всеосяжною поєднання перерахованих вище чинників і гарантовано допоможе вам у пошуку ваших кращих ігор ПК побудувати.

adsense-in-article-articles.html

Чи є мій комп'ютер майбутнім доказом?

Подивіться, наскільки добре комп'ютер може запускати сучасні ігри!
Змінити настройки якості

Найкраще для бюджетних ігор

Найкраще для ігор 1080p

Найкраще для 1440p ігор

Найкраще для ігор 4K