Яка прийнятна для мене швидкість FPS?

Для деяких ігор ви все ще можете насолоджуватися чудовими гарфіями при менших частотах кадрів.

By on

Яка прийнятна для мене швидкість FPS?

Ви заплутані щодо того, що є прийнятною швидкістю FPS для гри? Тоді ця стаття допоможе вам збільшити свої знання! Це дасть вам повний список елементів, які можуть вплинути на швидкість кадрів на секунду. Більш того, після читання запису ви зможете зробити звуковий вибір, не додаючи до ваших витрат зайво.

Фактори, які необхідно враховувати при прийнятті рішення щодо прийнятного FPS

Тип гри

Перед тим, як ви дійсно можете прийняти рішення щодо швидкості вашого FPS, є численні фактори, які необхідно розглянути. Одним з них є тип гри, яку ви думаєте грати. Кожна гра розроблена для роботи на певній конфігурації. Таким чином, вам потрібно заздалегідь перевірити це.

Темп гри

Темп або швидкість гри також можуть бути точкою відліку при прийнятті рішення щодо прийнятного FPS. Чим швидше гра, тим вища частота кадрів на секунду, яку потрібно. Це важливо, так що ви можете йти в ногу зі швидкістю аспекту ігрового досвіду.

Частота оновлення монітора

Останнім фактором, який слід врахувати, є специфікація вашого монітора. Іншими словами, частота оновлення монітора буде мати пряме з'єднання з прийнятною швидкістю FPS. Наприклад, монітор 60 Гц повертає лише 60 зображень в секунду. У той час як 120 Гц монітор може повернути 120 зображень кожну секунду. Отже, навіть якщо у вас краща модель процесора, вона може не працювати!

Речі, які впливають на швидкість FPS

Системне обладнання

Якщо ви граєте в швидку гру, використовуючи застарілий процесор, то це може вплинути на вашу швидкість FPS. Отже, специфікація вашого обладнання так само важлива, як GPU.

Графіка і дозвіл

Коли ви вибираєте конфігурацію, яка більше фокусується на високій роздільній здатності. Частота FPS автоматично падає. Це пояснюється тим, що ваші ресурси використовуються для полегшення високих візуальних вимог до якості.

Оптимізація та розробка коду

З кожним роком процес розробки та оптимізації ігор змінюється. Ось чому, якщо ви намагаєтеся зіграти стару гру на своєму комп'ютері поточного покоління, ви можете не насолоджуватися більш високою швидкістю Frame Per Second.

Важливість послідовного FPS

Щоб уникнути високих коливань

Майже кожен ігровий ентузіаст рекомендуватиме, щоб постійний FPS був кращим, ніж коливальний. Це тому, що це дозволить вам мати справу з раптовими краплями швидкості, які можуть створити проблему під час гри. Для цього слід віддавати перевагу постійній швидкості 30 FPS, а не коливанню 50-60 FPS.

Для вирішення ситуації падіння

Багато хто з вас, можливо, помітили, що в FPS відбувається падіння місця або ситуації. Іншими словами, коли ви дивитеся в певному напрямку або проходите подібну ситуацію, відбувається різке падіння швидкості гри. Це також можна зменшити, гарантуючи, що у вас є постійний FPS.

Ідеальна швидкість FPS для ігор

Ігри гонки

Якщо ви любите грати в гоночних іграх, то прийнятна для вас швидкість може становити близько 30 FPS. Це можна легко досягти за допомогою основних апаратних засобів і відеокарт.

Для шутерів від першої особи

У випадку багатокористувацької гри, прийнятний FPS буде близько 60 кадрів в секунду. В той же час, для однієї гри може бути приблизно 50 FPS.

Для ігор третьої особи

Щоб насолоджуватися грою третьої особи в повному обсязі, ви можете розглянути можливість вибору параметрів, які дають вам швидкість 45 FPS. В цілому, одна річ, яку гравці можуть оцінити в кінці цієї рецензії, полягає в тому, що їм не потрібно інвестувати в топ-оф-лайн системи або програмне забезпечення, щоб насолоджуватися грою повністю!

Обговорення та коментарі

Поділіться своїми коментарями
C
Cyber Consumer 1 year ago
Dear content creator,
Your page was so marvellous that it was soo helpful to me.
By the way keep up with the blog!
Good and useful to gamers like us..
I have a i5 9600k, gtx 1660 ti gpu with gigabyte z390 gaming x board!

YouTube content creator, - Cyber Consumer -
Follow me on Insta,
ww_cyber_consumer_ww
2 9
C
charityanchor 1 year ago
@Cyber Consumer stop pluggin yo yt
1 0
I
Intel HD Graphics 1 year ago
Only 10-15 FPS ;-) Incredible sloooooowmoooootion.
BTW: Good article.
2 2