Ultra VS Висока якість налаштувань в PC Games

Кожен гравець має інше уявлення про ідеальне налаштування для комп'ютерних ігор. Але в більшості випадків вибір графічної конфігурації високої якості - це шлях.

By on

Ultra VS Висока якість налаштувань в PC Games

Кожен, хто любить грати у віртуальні ігри на комп'ютері, іноді проходить через деяку плутанину. Як правило, для графічних налаштувань або конфігурації, гравець повинен вибрати, коли справа доходить до комп'ютерних ігор. Два з найбільш обговорюваних типів установок - Ultra і High quality. Хоча багато людей вважають, що ультраконфігурація - це шлях, деякі з них можуть не погодитися. У цій статті ми розповімо вам все, що стосується обох цих графічних конфігурацій. Крім того, він навіть підкреслить їх вплив на типову гру.

Що таке налаштування графіки Ultra quality?

Налаштування графіки Ultra quality - це найвищий тип конфігурації, який можна встановити під час гри. Найбільш помітною особливістю ультра графічної установки є те, що вона покращує візуальну чіткість гри. Таким чином, якщо ви любите чіткий і чіткий візуальний дисплей, то це конфігурація для вас. Тим не менш, є й недолік графічних налаштувань Ultra quality. Це стосується важкого аспекту обробки конфігурації. Це відбувається через фактори, такі як трасування променів, глобальне освітлення та анти-згладжування. Тим більше, що ви використовуєте багато своїх ресурсів одночасно. Це призводить до зниження частоти кадрів на секунду.

Що таке налаштування графіки високої якості?

Високоякісна графічна конфігурація є другою кращою настройкою, яка доступна для комп'ютерної гри. Це дозволяє вам насолоджуватися швидше кадрів в секунду або FPS швидкості. Іншими словами, він ідеально підходить для ігор, які вимагають більшої частоти оновлення, завдяки їхній надзвичайній швидкості. Однак якість роздільної здатності високої графічної конфігурації може бути порівняно нижчою. Іншим відмінним елементом цієї графічної установки є те, що вона не вимагає великої обробки. Це означає, що він трохи ніжний на вашому апаратному забезпеченні і не потребує стільки ресурсів, щоб нормально функціонувати.

У чому різниця між налаштуваннями High і Ultra?

1. Резолюція

Перша точка порівняння між двома налаштуваннями графіки стосується роздільної здатності або ясності дисплея. У випадку Ultra, можна досягти 5% або 10% візуального поліпшення для більшості ігор. Тим не менш, є кілька ігор, які можуть показати більш високий відсоток різниці, як Rise Of The Tomb Raider, Witchcraft 3 і Prey.

2. Кадри в секунду

Крім візуальної ясності, якість гри залежить також від швидкості або швидкості FPS. Незважаючи на те, що настройка Ultra стала “Talk Of The Gaming Town”, вона все ще не відповідає загальному рівню продуктивності. Це пояснюється тим, що з конфігурацією Ultra quality, FPS може легко знизитися на 20% до 30%. Деякі з ігор, які доводять цю теорію, є The Decision, Rainbow Six Siege і Dishonored 2.

Яка ідеальна настройка для вибору між графікою High і Ultra?

Кожен гравець має інше уявлення про ідеальне налаштування для комп'ютерних ігор. Але в більшості випадків вибір графічної конфігурації високої якості - це шлях. Причина, по якій ми відчуваємо те ж саме, полягає в цих кількох базових пунктах: -
  1. З Ultra немає особливої візуальної різниці.
  2. Ультра налаштування можуть викликати різке падіння швидкості FPS.
  3. Вимоги до обладнання для Ultra дорожчі.
Загалом, якщо у вас є відеокарта, яка може виробляти 60FPS при використанні параметрів високої якості. Тоді немає необхідності в модернізації. Так як це теж дозволить вам насолодитися передовим рівнем ігрового досвіду.

Обговорення та коментарі

Поділіться своїми коментарями
F
Filip 1 year ago
"Witchcraft III"? Don't you mean "The Witcher III"?
0 0
B
bogeycycle 1 year ago
Hii there a nice work. Keep the work good. https://www.funofphone.com/
0 0