Якість дозволу VS: вплив на ефективність гри

Що впливає на продуктивність гри? Ясність або деталі?

By on

Роздільна здатність VS Якість: вплив на продуктивність гри

Розпалені дискусії завжди розгорталися між гравцями, коли мова йде про дозвіл і якість гри. Майже кожен гравець має свої власні уподобання. Однак одна річ, з якою ми всі згодні, полягає в тому, що продуктивність завжди є ключем до великого ігрового досвіду. Річ, яка може проскочити ваш розум, полягає в тому, що дозвіл і якість ігор йдуть рука об руку. Крім того, навіть найменша настройка на дисплеї може вплинути на результат роботи. Отже, ось написання, яке буде обговорювати якість впливу продуктивності, викликане різними конфігураціями дозволу.

Висока роздільна здатність і низька якість

При розгляді високої роздільної здатності та низької якості налаштування графіки; ось деякі відмінності, які ви зможете помітити під час ігрової сесії.

1. Висока візуальна якість

Коли гравець вибирає конфігурацію з високою роздільною здатністю, як Ultra, вони можуть насолоджуватися візуальною якістю. У іграх, таких як Call of Duty, Middle Earth або The Witcher 3, поліпшення дозволу становить приблизно від 5% до 8%.

2. Низька швидкість FPS

Оскільки ваші апаратні ресурси в основному використовуються для того, щоб підтримувати високу роздільну здатність, продуктивність значною мірою знижується, а отже, налаштування з високою роздільною здатністю можуть знизити FPS майже на 30%.

3. Залежить від GPU

Налаштування гри на ПК з високою роздільною здатністю вимагає широкого використання графічного процесора. Це пояснюється тим, що в налаштуваннях відображення або дозволу є все, що пов'язано з графічною складовою частиною апаратного забезпечення. Це може навіть призвести до вузьких місць через переробку.

Низька роздільна здатність і висока якість

Комбінація з низькою роздільною здатністю та високою якістю дає більш стабільний ігровий досвід. Ось деякі з функцій, які можна очікувати, щоб побачити подібну графічну конфігурацію.

1. Низька візуальна якість

Незалежно від того, чи має вона низьку або середню графічну конфігурацію, якість дисплея чи роздільної здатності є порівняно сумною. Це може вплинути далі залежно від таких факторів, як розмір екрану, відстань перегляду, а також співвідношення сторін.

2. Висока швидкість FPS

Всякий раз, коли роздільна здатність встановлена на низьку, продуктивність апаратного забезпечення автоматично збільшується. Іншими словами, ваша система здатна виробляти більш високу частоту кадрів за секунду, що дозволяє насолоджуватися швидкістю. Для деяких ігор частота оновлення є критичним елементом. Таким чином, ця комбінація ідеально краща.

3. Залежить від GPU і CPU

На відміну від налаштувань високого дозволу та низького якості, ця комбінація залежить як від GPU, так і від CPU. Він використовує обидва аспекти вашого обладнання і не ставить тиск обширної обробки на те ж саме. Простіше кажучи, вам потрібно мати пристойну специфікацію для вашого обладнання, особливо CPU і GPU.

Яка комбінація краще?

1. Одиночні ігри

Для одного гравця обидва варіанти можуть бути хорошими. Це повністю залежить від швидкості гри, а також від ваших особистих уподобань. Тому, на нашу думку, якщо ви хочете грати в такі ігри, як City Builders і Strategies, то більш високою роздільною здатністю буде великий вибір. Це пояснюється тим, що ці ігри не вимагають більшої частоти оновлення.

2. Мультіплеерні ігри

У випадку багатокористувацьких ігор ви можете розглянути нижчу роздільну здатність. Швидка фаза цих ігор робить її критично важливою. Вибираючи конфігурацію з низькою роздільною здатністю, ваше обладнання може працювати краще. Загалом, вибір між якістю дозволу та продуктивністю залежить від гравця. Таким чином, прийняття рішення на основі ваших цілей ігрового досвіду є ідеальним рішенням.

Обговорення та коментарі

Поділіться своїми коментарями
S
Sakhile 1 year ago
This article is confusing. High resolution and low quality = ultra settings?
6 0