Що варто розглянути перед покупкою відеокарти

Якщо ви плануєте оновити систему, придбавши нову відеокарту. Тоді є деякі важливі фактори, які необхідно розглянути.

By on

Що варто розглянути перед покупкою відеокарти

Найважливішою частиною ігрового ПК є відеокарта. Незважаючи на те, що ваша система або ПК поставляється з вбудованим графічним процесором, це може бути недостатньо, щоб полегшити візуально інтенсивні вимоги до сучасних ігор. Крім того, здається, що з кожним новим поколінням відеокарт розробники ігор розширюють свої апаратні вимоги для кращої якості ігор. Фактори, які необхідно розглянути перед покупкою відеокарти Якщо ви плануєте оновити систему, придбавши нову відеокарту. Тоді є деякі важливі фактори, які ви повинні розглянути, перш ніж приймати рішення.

Простір і охолодження

Тепло, яке виробляється GPU, безпосередньо пов'язане з його значенням TDP. Всякий раз, коли значення TDP знаходиться на більш високій стороні, воно вимагає кращої конструкції охолодження, яка може бути більшою і вимагає додаткових вентиляторів для рівномірного розподілу тепла. Це може додатково створити проблему, якщо на корпусі комп'ютера недостатньо місця для розміщення такої довгої графічної карти. Крім того, корпус комп'ютера має добре провітрюватися з належною циркуляцією повітря, особливо для високоякісних відеокарт.

Вимоги до живлення

Майже всі сучасні графічні картки середнього та високого класу потребують спеціального підключення до джерела живлення для належної роботи. Тому перед покупкою графічного процесора необхідно завжди перевіряти, чи маєте достатньо джерела живлення для підключення відеокарти. Декілька інших питань, пов'язаних з енергоспоживанням, які ви повинні задати собі, це:
  • Скільки енергії вона споживає під навантаженням?
  • Скільки AMPS потрібна для роботи вашої відеокарти?

Пам'ять

Оперативна пам'ять або пам'ять вашої відеокарти є ще одним важливим фактором, який необхідно враховувати. Для відтворення більшості сучасних ігор достатньо 4 Гб оперативної пам'яті. Проте під час оновлення до сучасної відеокарти потрібно вибрати пам'ять не менше 8 Гб. Це дозволить вам у майбутньому підтвердити свою картку і позбавить вас від необхідності часто оновлювати.

Надійність

Придбання GPU або відеокарти може бути дуже дорогим. Отже, необхідно враховувати і фактор надійності. Наприклад, навіть користувачам відеокарти NVIDIA RTX 2080 Ti спочатку довелося зіткнутися з декількома проблемами, незалежно від їхньої якості. Нагрівання відеокарти Ці проблеми включали такі речі, як раптові аварії, артефакти або карти, які не працюють, і сині екрани. Крім того, вам також необхідно зосередитися на проблемах, які можуть вплинути на драйвери GPU, вентилятори та прошивки. Репутація бренду постачальника апаратних засобів також має вирішальний момент.

Поточна здатність процесора

Уявіть, що ви купили графічну карту останньої специфікації. Але процесор, який ви зараз маєте, є більш старою моделлю. Що буде в такій ситуації? Це збільшить можливість вузьких місць, що значно зменшить продуктивність вашого обладнання. Отже, переконайтеся, що ви перевіряєте поточну можливість ЦП порівняно з обраним графічним процесором. Іншими словами, обидва мають бути здатними приймати однакову кількість оброблюваного навантаження. Це гарантує, що у вас є плавний ігровий досвід. Вузьке місце для процесора

Сумісність з материнською платою

Для того, щоб ваш GPU працював, він спочатку повинен бути сумісним з материнською платою. Якщо ви маєте інтегровану або виділену відеокарту, то для підключення нового вам знадобиться порт PCIe. Однак існують три різні версії цих слотів, тому перевірка сумісності є обов'язковою. Аналогічно, перш ніж ви зможете встановити відеокарту, потрібно перевірити, чи готовий він для UEFI. Починаючи з більшості графічних процесорів, у наші дні з'явилася нова функція. Старша система BIOS, навпаки, може не бути сумісною з сучасними відеокартами і призведе до порожнього екрана.

Ваш бюджет

Нарешті! Ваш бюджет також відіграє вирішальну роль при виборі нової відеокарти. Це пояснюється тим, що вам може знадобитися оновити інше обладнання, наприклад, материнську плату, процесор і блок живлення. Крім того, ви навіть можете закінчити інвестування в покупку нового корпусу комп'ютера з більшим простором і належним потоком повітря. Ігровий ПК Зрештою, потенційний покупець GPU повинен пам'ятати, що сучасні карти основного рівня також можуть творити чудеса без особливих труднощів. Таким чином, слід розглянути можливість уникнення найновіших відеокарт із-за їх перебільшеної ціни та низького співвідношення продуктивності та вартості. Більш того, вони можуть вимагати більш екстремальної установки і більш схильні до відмови процесу через перегрів і відмову охолоджувача. Прикладами таких відеокарт є серія TITAN від NVIDIA і пристрої з двома GPU, такі як Radeon 295x2 AMD і GTX 690 NVIDIA.

Обговорення та коментарі

Поділіться своїми коментарями