Ustawienia Ultra VS wysokiej jakości w grach komputerowych

Każdy gracz ma inne zdanie na temat idealnego ustawienia gier na PC. Jednak w większości przypadków wybór najlepszej konfiguracji graficznej jest do zrobienia.

By on

Ustawienia Ultra VS wysokiej jakości w grach komputerowych

Każda osoba, która uwielbia grać w gry wirtualne na komputerze, czasami ma trochę zamieszania. Zazwyczaj dotyczy to ustawień graficznych lub konfiguracji, które gracz musi wybrać, jeśli chodzi o gry komputerowe. Dwa z najczęściej omawianych typów ustawień to Ultra i Wysoka jakość. Podczas gdy wiele osób uważa, że konfiguracja Ultra jest drogą do zrobienia, niektórzy mogą się z tym nie zgodzić. W tym artykule pokażemy wszystko, co dotyczy obu tych konfiguracji graficznych. Poza tym, nawet podkreśli ich wpływ na typową grę.

Co to jest ustawienie grafiki Ultra wysokiej jakości?

Ustawienie grafiki Ultra quality to najwyższy typ konfiguracji, którą można ustawić podczas grania. Najbardziej charakterystyczną cechą ustawienia grafiki Ultra jest to, że poprawia wizualną klarowność gry. Tak więc, jeśli jesteś fanem jasnego i wyraźnego obrazu, to jest to konfiguracja dla ciebie. Jednak jest również wadą ustawienia grafiki Ultra wysokiej jakości. Dotyczy to ciężkiego przetwarzania konfiguracji. Zdarza się to z powodu czynników takich jak Ray Tracing, Global Illumination i Anti Aliasing. Tym bardziej, że wykorzystujesz wiele swoich zasobów naraz. Powoduje to również niższą liczbę klatek na sekundę.

Co to jest ustawienie grafiki wysokiej jakości?

Wysokiej jakości konfiguracja grafiki jest drugim najlepszym ustawieniem, które jest dostępne dla gier na PC. Pozwala cieszyć się szybszym współczynnikiem klatek na sekundę lub współczynnikiem FPS. Innymi słowy, jest idealny do gier, które wymagają wyższej częstotliwości odświeżania, ze względu na ich ekstremalną prędkość. Jednak jakość rozdzielczości w wysokiej konfiguracji graficznej może być stosunkowo niższa. Innym charakterystycznym elementem tego ustawienia graficznego jest to, że nie wymaga on ciężkiego przetwarzania. Oznacza to, że jest trochę delikatny dla twojego sprzętu i nie potrzebuje aż tylu zasobów, aby działać poprawnie.

Jaka jest różnica pomiędzy ustawieniem grafiki High i Ultra?

1. Rozwiązanie

Pierwszy punkt porównania między dwoma ustawieniami graficznymi dotyczy rozdzielczości lub jasności wyświetlacza. W przypadku Ultra, w większości gier można uzyskać poprawę wizualną o 5% lub 10%. Jest jednak kilka gier, które mogą pokazywać większy procent różnicy, jak Rise Of The Tomb Raider, Witchcraft 3 i Prey.

2. Ramki na sekundę

Oprócz przejrzystości wizualnej, jakość gry zależy również od jej szybkości lub tempa FPS. Mimo że ustawienie Ultra stało się "Talk Of The Gaming Town", nadal nie jest w stanie sprostać ogólnemu poziomowi wydajności. Dzieje się tak, ponieważ dzięki konfiguracji Ultra jakości FPS może łatwo spaść o 20% do 30%. Niektóre z gier, które udowadniają tę teorię to: decyzja, Rainbow Six Siege i Dishonored 2.

Jakie jest idealne ustawienie do wyboru pomiędzy grafiką wysoką i ultra?

Każdy gracz ma inne zdanie na temat idealnego ustawienia gier na PC. Jednak w większości przypadków wybór najlepszej konfiguracji graficznej jest do zrobienia. Powodem, dla którego czujemy to samo, jest kilka podstawowych punktów:
  1. Nie ma większych różnic wizualnych w Ultra.
  2. Ustawienia Ultra mogą powodować gwałtowny spadek szybkości FPS.
  3. Wymagania sprzętowe dla Ultra są droższe.
Ogólnie rzecz biorąc, jeśli masz kartę graficzną, która może wytworzyć 60 klatek na sekundę przy ustawieniu wysokiej jakości. Wtedy nie ma potrzeby aktualizacji. Ponieważ to także pozwoli ci na skorzystanie z zaawansowanego poziomu gry.

Dyskusja i komentarze

Udostępnij swoje komentarze
F
Filip 1 year ago
"Witchcraft III"? Don't you mean "The Witcher III"?
0 0
C
cloodcraniac 1 year ago
Hii there a nice work. Keep the work good. https://www.funofphone.com/
0 0