מהי מהירות FPS המקובלת עבורי?

עבור כמה משחקים, אתה עדיין יכול ליהנות garphics גדול בשיעורים מסגרת נמוכה.

By on

מהי מהירות FPS המקובלת עבורי?

האם אתה מבולבל לגבי מה הוא שיעור FPS מקובל למשחקים? אז מאמר זה הולך לעזור לך להגדיל את הידע שלך! זה ייתן לך רשימה מלאה של אלמנטים, זה יכול להשפיע על מסגרות לשנייה מהירות. יתר על כן, לאחר קריאת המאמר תוכל לבצע בחירה קול, מבלי להוסיף את ההוצאות שלך שלא לצורך.

גורמים לשקול בעת קביעת FPS מקובל

סוג המשחק

לפני שאתה באמת יכול לקבל החלטה לגבי מהירות FPS שלך, ישנם גורמים רבים לשקול. אחד מהם הוא סוג של משחק אתה חושב לשחק. כל משחק הוא פיתח לעבוד על תצורה מסוימת. לכן, אתה צריך לעבור לבדוק את זה מראש.

הקצב של המשחק

הקצב או המהירות של המשחק יכול גם להיות נקודת התייחסות תוך קביעת FPS מקובל. מהר יותר את המשחק הוא גבוה מסגרות לשנייה שיעור הייתם דורשים. זה חשוב, כך, אתה יכול לשמור על קשר עם היבט המהירות של חוויית משחק.

קצב הרענון של הצג

הגורם האחרון שיש לקחת בחשבון, במקרה זה, הוא המפרט של הצג. במילים אחרות, קצב הרענון של הצג יהיה בעל חיבור ישיר, עם מהירות FPS מקובלת. לדוגמה, צג 60Hz יחזיר רק 60 תמונות לשנייה. והואיל, צג 120Hz יכול להחזיר 120 תמונות בכל שנייה. אז, גם אם יש לך את המודל המעבד הטוב ביותר, זה לא יכול לעבוד!

דברים המשפיעים על קצב FPS

חומרה מערכת

אם אתה משחק בקצב מהיר באמצעות מעבד מיושן, אז זה יכול להשפיע על קצב FPS שלך. לפיכך, המפרט של החומרה שלך הוא חיוני כמו GPU.

גרפיקה ופתרון

בכל פעם שתבחר תצורה המתמקדת יותר ברזולוציה גבוהה. קצב FPS יורד באופן אוטומטי. זה בגלל המשאבים שלך נמצאים בשימוש כדי להקל על הדרישה איכות חזותית גבוהה.

קוד אופטימיזציה ופיתוח

עם כל שנה חולפת, תהליך הפיתוח והאופטימיזציה של משחקים משתנה. זו הסיבה, אם אתה מנסה לשחק משחק ישן על המחשב הנוכחי שלך דור, אתה לא יכול ליהנות גבוה יותר מסגרת קצב השני.

החשיבות של FPS עקבי

כדי למנוע תנודות גבוהות

כמעט כל משחק נלהב, ימליץ FPS קבוע הוא טוב יותר מתנודד. זה בגלל, זה יאפשר לך להתמודד עם טיפות פתאומיות במהירות, זה יכול ליצור בעיה בעת ששיחק משחקים. לשם כך, אחד צריך להעדיף מהירות קבועה של 30 FPS, ולא משתנה 50-60 FPS.

כדי להתמודד עם ירידה במצב מבוסס

רבים מכם אולי הבחין, מיקום או מצב מבוסס טיפות ב FPS. במילים אחרות, בכל פעם שאתה מסתכל לכיוון מסוים או לעבור מצב דומה, יש ירידה פתאומית במהירות של המשחק. זה יכול גם להיות מופחת על ידי הבטחת שיש לך FPS קבוע.

מהירות FPS האידיאלית למשחקים

משחקי מירוצים

אם אתה אוהב לשחק משחקי מירוץ, אז את המהירות המקובלת עבור אתה יכול להיות סביב 30 FPS. זה יכול להיות מושגת בקלות באמצעות חומרה המרכזי כרטיס גרפי.

עבור אדם ראשון היורים

במקרה של משחק מרובה משתתפים, FPS מקובל יהיה סביב 60 מסגרות לשנייה. והואיל, אותו משחק שחקן יחיד יכול להיות סביב 50 FPS.

עבור משחקי אדם שלישי

כדי ליהנות משחק אדם שלישי במלוא יכולתו, אתה יכול לשקול בחירה של הגדרות שנותנות לך מהירות FPS 45. בסך הכל, הדבר היחיד שחקנים יכולים למדוד בסוף זה לכתוב, היא שהם לא צריכים להשקיע במערכות העליון של שורת או תוכנות, כדי ליהנות משחק מלא!

דיון והערות

שתף את ההערות שלך
C
Cyber Consumer 1 year ago
Dear content creator,
Your page was so marvellous that it was soo helpful to me.
By the way keep up with the blog!
Good and useful to gamers like us..
I have a i5 9600k, gtx 1660 ti gpu with gigabyte z390 gaming x board!

YouTube content creator, - Cyber Consumer -
Follow me on Insta,
ww_cyber_consumer_ww
2 9
S
spraychicago 1 year ago
@Cyber Consumer stop pluggin yo yt
1 0
I
Intel HD Graphics 1 year ago
Only 10-15 FPS ;-) Incredible sloooooowmoooootion.
BTW: Good article.
2 2