אולטרה VS באיכות גבוהה הגדרות משחקי מחשב

לכל שחקן יש מושג אחר על ההגדרה האידיאלית למשחקי מחשב. אבל ברוב המקרים, בחירה של תצורה גרפיקה באיכות גבוהה היא הדרך ללכת.

By on

אולטרה VS באיכות גבוהה הגדרות משחקי מחשב

כל אדם שאוהב לשחק משחקים וירטואליים במחשב עובר קצת בלבול לפעמים. זה בדרך כלל לגבי הגדרת גרפיקה או תצורה, כי שחקן חייב לבחור כשמדובר משחקי מחשב. שני סוגי ההגדרות המדוברים ביותר הם Ultra ו- High איכות. בעוד אנשים רבים מרגישים כי תצורת Ultra היא הדרך ללכת, ישנם כמה אשר עשויים לחלוק. עם מאמר זה, אנו אגיד לך הכל קשור שתי תצורות אלה גרפיקה. חוץ מזה, זה יהיה אפילו להדגיש את ההשפעות שלהם על משחק אופייני.

מהי הגדרת גרפיקה באיכות אולטרה?

ההגדרה גרפיקה באיכות אולטרה היא הסוג הגבוה ביותר של תצורה, שניתן להגדיר בעת משחק. התכונה הבולטת ביותר של הגדרה גרפיקה אולטרה היא שזה משפר את הבהירות החזותית של המשחק. לכן, אם אתה אוהד של תצוגה חזותית ברורה וחדה, אז זה התצורה בשבילך. עם זאת, יש downside להגדרת גרפיקה באיכות אולטרה גם כן. זה לגבי היבט עיבוד כבד של התצורה. זה קורה בגלל גורמים כמו ריי Tracing, גלובל תאורה, ו Anti Aliasing. אפילו יותר, מאז אתה לנצל הרבה מאוד של המשאבים שלך בבת אחת. התוצאה היא נמוכה יותר מסגרות לשנייה שיעור גם כן.

מהי הגדרת גרפיקה באיכות גבוהה?

תצורת גרפיקה באיכות גבוהה היא ההגדרה השנייה הטובה ביותר, הזמינה עבור משחק מחשב. זה מאפשר לך ליהנות מהר יותר מסגרות לשנייה או FPS הדולר. במילים אחרות, הוא אידיאלי עבור משחקים הדורשים קצב רענון גבוה יותר, בשל מהירות קיצונית שלהם. עם זאת, איכות הרזולוציה של תצורת גרפיקה גבוהה יכול להיות נמוך יחסית. אלמנט ייחודי אחר על הגדרה זו גרפיקה היא שזה לא דורש עיבוד כבד. זה אומר שזה קצת עדין על החומרה שלך לא צריך כמו משאבים רבים לתפקד כראוי.

מה ההבדל בין הגדרת High ו- Ultra גרפיקה?

1. החלטה

נקודת ההשוואה הראשונה, בין שתי הגדרות הגרפיקה, מתייחסת לרזולוציה או לבהירות התצוגה. במקרה של אולטרה, ניתן להניב שיפור חזותי של 5% או 10% ברוב המשחקים. עם זאת, ישנם כמה משחקים שעשויים להראות אחוז גבוה יותר של ההבדל כמו עלייתו של הקבר ריידר, כישוף 3, ו טרף.

2. מסגרות לשנייה

מלבד הבהירות החזותית, איכות המשחק תלויה גם בקצב המהירות או FPS. למרות ההגדרה Ultra הפך "Talk of The Town Town", זה עדיין לא לחיות עד רמת הביצועים הכוללת. הסיבה לכך היא, עם תצורת Ultra איכות, FPS יכול ירידה של 20% עד 30% בקלות. חלק מהמשחקים המוכיחים את התיאוריה הזו הם ההחלטה, קשת שש מצור, ו 2 מנותח.

מהי ההגדרה האידיאלית לבחירה בין High ו- Ultra Graphics?

לכל שחקן יש מושג אחר על ההגדרה האידיאלית למשחקי מחשב. אבל ברוב המקרים, בחירה של תצורה גרפיקה באיכות גבוהה היא הדרך ללכת. הסיבה שאנו מרגישים אותו הדבר בגלל אלה נקודות בסיסיות:
  1. אין הבדל חזותי משמעותי עם Ultra.
  2. הגדרות Ultra יכולות לגרום לירידה תלולה בקצב FPS.
  3. דרישות חומרה עבור Ultra הם יקרים יותר.
בסך הכל, אם יש לך כרטיס גרפי שיכול לייצר 60FPS תוך שימוש באיכות גבוהה הגדרה. אז אין צורך שדרוג. מאז זה גם יאפשר לך להתמכר חוויית משחק מתקדמים ברמה.

דיון והערות

שתף את ההערות שלך
F
Filip 1 year ago
"Witchcraft III"? Don't you mean "The Witcher III"?
0 0
A
alienlily 1 year ago
Hii there a nice work. Keep the work good. https://www.funofphone.com/
0 0