2019 nejlepší hodnota-výkon grafické karty

Herní Benchmarky v různých rozlišeních a nastavení kvality

Herní Benchmarky v různých rozlišeních a nastavení kvality

Máme sofistikované algoritmy, které byly pečlivě navrženy tak, aby produkovaly 90% přesné odhady herního výkonu na základě analýzy přes 70 000 benchmark testy. Naše výsledky benchmarku jsou opět hodnoceny uživatelem preferovaným herním rozlišením a nastavením kvality hry. Zatímco ostatní benchmark stránky vždy měřit v ultra kvalitě, poskytujeme 4 nastavení kvality-Ultra, vysoká, střední, nízká-, které vám pomohou objevit skryté hodnoty vaší grafické karty v různých nastaveních.

Výpočet složitějších kritických bodů

Výpočet složitějších kritických bodů

Naše zúžení detekce mechanismus je založen na skutečných testech na CPU pro více než 10 let a analýza současných měřítek opět mnoho CPU generací, které vám pomohou najít nejlepší hodnotu, pokud jde o náklady-vs-výkon ve vašem výběru CPU, které budou kombinovány s GPU. S více než 500 populární CPU za posledních 10 let, budete určitě najít přesné zisky nebo ztráty vliv na váš CPU a GPU kombinace.

Benchmarky ve snímcích za sekundu, období.

Benchmarky ve snímcích za sekundu, období.

Vždy hledat výkon v snímcích za sekundu, ne TFLOPS nebo GB/s nebo jiné specifikace teoretická čísla, která jsou bezvýznamné pro hráče. Vše je vidět ve snímcích za sekundu, a to i CPU dopad na výkon, které vám pomohou zobrazit realistické Benchmarky a lépe rozhodnout o další upgrade GPU.

Všechny dohromady: kompletní obrázek

Všechny dohromady: kompletní obrázek

Ceny, požadavky na napájení, úrovně tepla, hlučnost, výkon v rozlišení 1080p, 1440p a 4K, kritický bod CPU a nastavení kvality hry jsou všechny faktory, které ovlivňují rozhodnutí a my zajistíme, že všechny tyto informace jsou po ruce a poskytneme vám naše Doporučení. Naše srovnání nástroj je komplexní směs výše uvedených faktorů a garantované vám pomůže při hledání nejlepší herní PC stavět.

adsense-in-article-articles.html

Je můj počítač důkazem budoucnosti?

Zjistěte, jak může váš počítač provozovat moderní hry!
Změna nastavení kvality

Nejlepší pro rozpočet hraní

Nejlepší pro hraní 1080p

Nejlepší pro 1440p Gaming

Nejlepší pro hraní v rozlišení 4K