Що таке вузькі місця процесора або графічного процесора?

Ви отримуєте раптові краплі кадрів? у вас може бути вузьке місце.

By on

Що таке вузькі місця процесора або графічного процесора?

Як гравець ви зіткнулися з ситуацією, де швидкість вашої гри раптово падає? Це може бути викликано вузьким місцем процесора або графічного процесора. Термін "вузьке місце" можна просто пояснити як механізм закупорювання. Це може значною мірою вплинути на продуктивність вашого обладнання. Крім того, можна навіть перешкодити вашому ігровому досвіду, зменшуючи частоту оновлення. Якщо ви не знайомі з терміном "вузькі місця", то ця стаття є обов'язковим для вас. Тут ми пояснимо два основних типи вузьких компонентів. Більше того, ми будемо навіть висвітлювати фактори, які їх викликають, і як його можна покращити.

Вузькі місця процесора

1. Що це таке?

CPU є одним з основних компонентів вашого обладнання. Він використовується для обробки та передачі даних, щоб мати хороший ігровий досвід. Однак, коли процесор не може виконати жодного завдання досить швидко, це може призвести до відставання ситуації. Це відоме як вузьке місце процесора. Деякі з ігор, які можуть отримати удар через вузьке місце процесора:
  • Міста Скалінес
  • Цивілізація V
  • Assassins Creed

2. Що викликає вузьке місце процесора?

Окрім вищезазначеної причини, є й багато інших. Однією з них є конфігурація вашого процесора в порівнянні з GPU. Якщо процесор не в змозі йти в ногу зі швидкістю GPU, він буде відставати і викликатиме вузьке місце. Прикладом може служити вилучення відеокарти GTX 1080 Ti з процесором AMD A6 5-го покоління. Таким чином, ми говоримо, модель make, а також специфікація процесора, є критичним елементом для розгляду.

3. Як її можна покращити?

  • Шляхом узгодження специфікацій процесора з графічним процесором.
  • Балансування обробки навантаження ставиться на процесор.

Вузькі місця ГПУ?

1. Що це таке?

Іншою складовою є графічна карта комп'ютера, яка може спричинити вузьке місце або засмічення. Тільки на цей раз вона грунтується виключно на GPU системи. Ця ситуація може вплинути на дозвіл гри і також може різко знизити швидкість FPS. Загальна концепція така ж, як вузьке місце процесора, що також створює ефект відставання. Ось список кількох ігор, на які може вплинути вузьке місце GPU: -
  • Відьмак 3
  • Згасаюче світло
  • Прикордонні території 2

2. Що викликає вузьке місце ГПУ?

Найбільш поширеною причиною, через яку з'явиться вузьке місце GPU, є більш висока конфігурація процесора. Ось приклад, щоб пояснити те ж саме. Уявіть, що ви використовуєте останній процесор Intel Core i7 8700 K. Тим не менш, ви з'єднали його з графічним процесором GT 1030. Оскільки процесор досить потужний для швидкої передачі даних. Застарілий GPU не зможе не відставати від своєї швидкості. Отже, це призведе до вузького місця GPU.

3. Як її можна покращити?

  • Шляхом узгодження специфікацій GPU з процесором.
  • Балансування обробки навантаження ставиться на GPU.
Отже, наступного разу ви зіткнетеся з подібною ситуацією. Не забувайте зберігати ці прості факти, щоб поліпшити свій ігровий досвід.

Обговорення та коментарі

Поділіться своїми коментарями
T
test 1 year ago
ssddfsz sqd
10 1