השוואת GPU-השוואת כרטיסים גרפיים בחינות

באמצעות כלי זה מתקדם GPU השוואה, להשוות כרטיסי גרפיקה מרובים או להשוות את המחשב הנוכחי לבנות - כרטיס המסך ואת המעבד - עם אפשרויות לשדרוג בעתיד מרובים ולראות איזו אפשרות שווה את השדרוג. השתמש בהגדרות איכות המשחק הרצויות, רזולוציית התצוגה, כרטיס המסך ושילובי המעבד כדי לראות בדיקות ביצועים של השוואה ב- 50+ מדדי FPS של המשחק. כלי זה יאפשר לך לחשב את צוואר הבקבוק CPU, שינוי הגדרות איכות, ולשנות שילובים כרטיס גרפי מעבד.

Most Recent Comparisons

משחק בחינות ברזולוציות והגדרות איכות שונות

משחק בחינות ברזולוציות והגדרות איכות שונות

יש לנו אלגוריתמים מתוחכמים שתוכננו בקפידה כדי לייצר 90% הערכות מדויקות של ביצועי המשחקים מבוסס על ניתוח מעל 70,000 בדיקות בחינת ביצועים. תוצאות בחינת המידה שלנו נמדדות שוב את המשתמש המועדף על רזולוציית המשחקים ואת איכות המשחק הגדרות. בעוד אתרים אחרים של בחינת ביצועים תמיד למדוד באיכות אולטרה, אנו מספקים 4 הגדרות איכות-אולטרה, גבוה, בינוני, נמוך-כדי לעזור לך לגלות את הערך המוסתר של כרטיס המסך שלך בהגדרות שונות.

חישוב צוואר בקבוק מתקדם

חישוב צוואר בקבוק מתקדם

מנגנון זיהוי צוואר הבקבוק שלנו מבוסס על בדיקות אמיתיות על ה-CPU של מעל 10 שנים וניתוח של בחינות הנוכחי שוב דורות מעבדים רבים כדי לסייע לך למצוא את הערך הטוב ביותר במונחים של עלות לעומת ביצועים בבחירת ה-CPU שלך כי יהיה בשילוב עם עם מעל 500 מעבד פופולרי עבור 10 השנים האחרונות, אתה בוודאי למצוא את הרווחים המדויקים או השפעה הפסד ב-CPU ו-GPU שילוב.

ביצועים במסגרות לשניה, נקודה.

ביצועים במסגרות לשניה, נקודה.

אנו תמיד מחפשים ביצועים במסגרות לשניה, לא TFLOPS או GB/s או מספר תיאורטי של מפרט אחר, כי הם חסרי משמעות עבור הגיימר. הכל הוא להראות במסגרות לשנייה, אפילו את השפעת ה-CPU על ביצועים, כדי לעזור לך לראות בחינות ריאליסטיות ולהחליט טוב יותר על שדרוג ה-GPU הבא שלך.

כולם יחד: התמונה המלאה

כולם יחד: התמונה המלאה

מחירים, דרישות צריכת חשמל, רמות חום, רמות רעש, ביצועים 1080p, 1440p, ו 4000, צוואר בקבוק של מעבד, ואת איכות המשחק הגדרות הם כל הגורמים המשפיעים על ההחלטה ואנו מבטיחים כי כל המידע הזה הוא בהישג יד ולספק שלך עם שלנו מלצות. כלי ההשוואה שלנו הוא שילוב מקיף של הגורמים הנ ל ומובטחת יסייע לך למצוא את הטוב ביותר שלך משחקים PC לבנות.

adsense-in-article-articles.html

Most Popular Comparisons