Porovnat GPU-porovnání grafických karet Benchmarky

Pomocí tohoto pokročilého nástroje pro porovnávání GPU můžete porovnat více grafických karet nebo porovnat aktuální sestavení PC - grafickou kartu a procesor - s několika budoucími možnostmi aktualizace a zjistit, kterou volbu stojí upgrade. Použijte požadované nastavení kvality her, rozlišení displeje, grafické karty a kombinace procesorů, abyste zjistili porovnání výkonnostních testů ve srovnávacích měřítcích FPS 50+. Tento nástroj vám umožní vypočítat kombinace grafických procesorů, změna kvality a kombinace grafických karet a procesorů.

Most Recent Comparisons

Herní Benchmarky v různých rozlišeních a nastavení kvality

Herní Benchmarky v různých rozlišeních a nastavení kvality

Máme sofistikované algoritmy, které byly pečlivě navrženy tak, aby produkovaly 90% přesné odhady herního výkonu na základě analýzy přes 70 000 benchmark testy. Naše výsledky benchmarku jsou opět hodnoceny uživatelem preferovaným herním rozlišením a nastavením kvality hry. Zatímco ostatní benchmark stránky vždy měřit v ultra kvalitě, poskytujeme 4 nastavení kvality-Ultra, vysoká, střední, nízká-, které vám pomohou objevit skryté hodnoty vaší grafické karty v různých nastaveních.

Výpočet složitějších kritických bodů

Výpočet složitějších kritických bodů

Naše zúžení detekce mechanismus je založen na skutečných testech na CPU pro více než 10 let a analýza současných měřítek opět mnoho CPU generací, které vám pomohou najít nejlepší hodnotu, pokud jde o náklady-vs-výkon ve vašem výběru CPU, které budou kombinovány s GPU. S více než 500 populární CPU za posledních 10 let, budete určitě najít přesné zisky nebo ztráty vliv na váš CPU a GPU kombinace.

Benchmarky ve snímcích za sekundu, období.

Benchmarky ve snímcích za sekundu, období.

Vždy hledat výkon v snímcích za sekundu, ne TFLOPS nebo GB/s nebo jiné specifikace teoretická čísla, která jsou bezvýznamné pro hráče. Vše je vidět ve snímcích za sekundu, a to i CPU dopad na výkon, které vám pomohou zobrazit realistické Benchmarky a lépe rozhodnout o další upgrade GPU.

Všechny dohromady: kompletní obrázek

Všechny dohromady: kompletní obrázek

Ceny, požadavky na napájení, úrovně tepla, hlučnost, výkon v rozlišení 1080p, 1440p a 4K, kritický bod CPU a nastavení kvality hry jsou všechny faktory, které ovlivňují rozhodnutí a my zajistíme, že všechny tyto informace jsou po ruce a poskytneme vám naše Doporučení. Naše srovnání nástroj je komplexní směs výše uvedených faktorů a garantované vám pomůže při hledání nejlepší herní PC stavět.

adsense-in-article-articles.html

Most Popular Comparisons