Ultra VS Vysoká kvalita nastavení v PC her

Každý hráč má jinou představu o ideálním nastavení pro hry PC. Ve většině případů se však rozhodnete pro kvalitní grafickou konfiguraci.

By on

Ultra VS Vysoká kvalita nastavení v PC her

Každý, kdo miluje hrát virtuální hry na počítači, prochází někdy trochu zmatek. Obvykle se jedná o grafické nastavení nebo konfiguraci, které musí hráč zvolit, pokud jde o hry PC. Dva z nejvíce diskutovaných typů nastavení jsou Ultra a Vysoká kvalita. Zatímco mnoho lidí má pocit, že konfigurace Ultra je způsob, jak jít, jsou někteří, kteří mohou nesouhlasit. S tímto článkem vám povíme vše, co souvisí s těmito grafickými konfiguracemi. Kromě toho bude dokonce zdůrazňovat jejich účinky na typickou hru.

Co je grafické nastavení Ultra kvalitní?

Grafické grafické nastavení Ultra je nejvyšší typ konfigurace, kterou můžete nastavit při hraní hry. Nejvýznamnějším prvkem grafického nastavení Ultra je, že zlepšuje vizuální jasnost hry. Pokud jste fanouškem jasného a ostrého vizuálního zobrazení, pak je to konfigurace pro vás. Existuje však také nevýhoda grafického nastavení Ultra kvalitní. To se týká aspektu těžkého zpracování konfigurace. Stává se to kvůli faktorům jako Ray Tracing, Global Illumination a Anti Aliasing. Ještě více, protože využíváte spoustu vašich zdrojů najednou. Výsledkem je také nižší rychlost Frames per Second.

Co je grafické nastavení vysoké kvality?

Vysoká kvalita grafické konfigurace je druhým nejlepším nastavením, které je k dispozici pro PC hru. To vám umožní užít si rychlejší snímky za sekundu nebo rychlost FPS. Jinými slovy, je ideální pro hry, které vyžadují vyšší obnovovací frekvenci díky své extrémní rychlosti. Kvalita rozlišení vysoké grafické konfigurace však může být relativně nižší. Dalším charakteristickým prvkem tohoto grafického nastavení je to, že nevyžaduje těžké zpracování. To znamená, že je to trochu jemné na vašem hardwaru a nepotřebuje tolik prostředků, aby správně fungovalo.

Jaký je rozdíl mezi grafickým nastavením High a Ultra?

1. Rozlišení

Prvním bodem porovnání mezi dvěma grafickými nastaveními je rozlišení nebo jasnost displeje. V případě Ultra může být dosaženo vizuálního zlepšení o 5% nebo 10% u většiny her. Existuje však několik her, které mohou vykazovat vyšší procento rozdílů, jako je Rise Of The Tomb Raider, Čarodějnictví 3 a Prey.

2. Rámky za sekundu

Kromě vizuální čistoty závisí kvalita hry také na její rychlosti nebo rychlosti FPS. Přestože nastavení Ultra se stalo "Talk of The Game Town", stále nedosahuje celkové úrovně výkonu. Je to proto, že díky konfiguraci Ultra Quality může FPS snadno klesnout o 20% na 30%. Některé z her, které dokazují tuto teorii, jsou Rozhodnutí, Rainbow Six Siege a Dishonored 2.

Jaké je ideální nastavení pro volbu grafické karty Vysoká a Ultra?

Každý hráč má jinou představu o ideálním nastavení pro hry PC. Ve většině případů se však rozhodnete pro kvalitní grafickou konfiguraci. Důvod, proč cítíme totéž, je kvůli těmto několika základním bodům:
  1. Neexistuje žádný velký vizuální rozdíl s Ultra.
  2. Nastavení Ultra může způsobit prudký pokles rychlosti FPS.
  3. Hardwarové požadavky na Ultra jsou dražší.
Celkově máte-li grafickou kartu, která může produkovat 60FPS při použití nastavení Vysoká kvalita. Poté není třeba upgradovat. Protože vám to také umožní dopřát si pokročilý herní zážitek.

Diskuse a komentáře

Sdílejte své komentáře
F
Filip 1 year ago
"Witchcraft III"? Don't you mean "The Witcher III"?
0 0
C
courtequivalent 1 year ago
Hii there a nice work. Keep the work good. https://www.funofphone.com/
0 0